Smo uspešno podjetje z več kot 30 letno tradicijo. Zaposlitev nudimo zanesljivim sodelavcem z veliko znanja in izkušnjami. Če bi se radi pogovorili o sodelovanju z nami, nam pišite ali nas pokličite.

Aktualna prosta delovna mesta

27.12.2020 Inženir za razvoj poslovnih aplikacij

Opis delovnega mesta

Na delovnem mestu boste zadolženi za razvoj in podporo sodobnih poslovnih spletnih in mobilnih rešitev, kar vključuje programiranje, pripravo specifikacij in dokumentacije, razvoj novih modulov rešitev, preverjanje in testiranje pravilnosti delovanja modulov ter podporo.

Kaj pričakujemo

  • poznavanje Linux ali MacOS ter Windows operacijskega sistema,
  • poznavanje spletnih tehnologij HTML5, JavaScript in CSS,
  • poznavanje knjižnic, kot so AngularJS, jQuery in ServiceStack,
  • poznavanje programskih jezikov C# ali Java ter C++ ali C,
  • poznavanje SQL jezika v okolju MS SQL, PostgreSQL, MySQL ali Oracle,
  • prednost je poznavanje razvoja v mobilnih okoljih Android in IOS,
  • visoko stopnjo poštenosti in zanesljivosti,
  • zmožnost dela v timu,
  • lastno motivacijo, proaktivnost in usmerjenost k cilju,
  • sposobnost komunikacije na vseh ravneh,
  • sposobnost analitičnega mišljenja in logičnega sklepanja,
  • znanje angleščine.

Kaj nudimo

  • delo v dinamičnem okolju,
  • stimulativno plačilo,
  • možnost napredovanja in osebnega razvoja,
  • možnost dodatnega izobraževanja,
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Če vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, vas vabimo, da nam pošljete svojo predstavitev prek elektronske pošte na job@abraxas.si. Prijavi prosim priložite tudi vaše dosedanje reference.